“Бізнес-центр “Фармація” – новий резидент PORT

Компанія “Бізнес-центр “Фармація” стала новим резидентом логістичного комплексу PORT у Львові. Між девелопером комплексу, Alterra Group, і провідним національним дистрибутором медичних препаратів укладена річна угода на оренду складу площею 655 квадратних метрів.

 

Ключовою вимогою “Бізнес-центру “Фармація” до складського приміщення була його відповідність до умов зберігання фармацевтичних препаратів.

 

“Ми будуємо взаємовідносини з партнерами на тих самих принципах, як будуємо наші об’єкти: відповідально та прозоро. Зі свого боку робимо все аби PORT став для наших резидентів новим етапом для зростання їх бізнесів і розвитку економічного потенціалу Львівської області”, – підкреслила СЕО Alterra Group Вікторія Ковальчук.

 

Станом на зараз логістичний комплекс PORT у Львові нараховує більше 50 резидентів, серед яких Meest International, Acana, Еліт Зоо, Golden Tile, Omega, Takelag, Ruvitex та інші компанії.

ПОДИВІТЬСЯ НА PORT НАЖИВО!
Бажаєте оглянути об’єкт наживо? Залиште заявку і ми зв’яжимося з вами, щоб узгодити час.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  Хід будівництва PORT 2.0 у Січні
  На скільки готовий PORT 2.0 за січень. Дивіться відеозвіт від нашого керівника будівництва Климентія Хавкіна. Введення в експлуатації 1-, 2- та 3-ї черг - 1-й квартал 2024 року.
  В “Порту” є все для ремонту
  В PORT можна знайти все, що потрібно для ремонту: плитку, вікна, підлогу, меблі та інструменти. Тим самим, пришвидшивши ремонт в декілька разів. Далі розповідаємо про резидентів PORT, які працюють в цій галузі та пропонують широкий вибір такої продукції. 

   Замовте CALLBACK!

   Бажаєте, щоб наші менеджери зв’язалися з вами? Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!