“Бізнес-центр “Фармація” – новий резидент PORT

Компанія “Бізнес-центр “Фармація” стала новим резидентом логістичного комплексу PORT у Львові. Між девелопером комплексу, Alterra Group, і провідним національним дистрибутором медичних препаратів укладена річна угода на оренду складу площею 655 квадратних метрів.

 

Ключовою вимогою “Бізнес-центру “Фармація” до складського приміщення була його відповідність до умов зберігання фармацевтичних препаратів.

 

“Ми будуємо взаємовідносини з партнерами на тих самих принципах, як будуємо наші об’єкти: відповідально та прозоро. Зі свого боку робимо все аби PORT став для наших резидентів новим етапом для зростання їх бізнесів і розвитку економічного потенціалу Львівської області”, – підкреслила СЕО Alterra Group Вікторія Ковальчук.

 

Станом на зараз логістичний комплекс PORT у Львові нараховує більше 50 резидентів, серед яких Meest International, Acana, Еліт Зоо, Golden Tile, Omega, Takelag, Ruvitex та інші компанії.

ПОДИВІТЬСЯ НА PORT НАЖИВО!
Бажаєте оглянути об’єкт наживо? Залиште заявку і ми зв’яжимося з вами, щоб узгодити час.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  Резидентом львівського PORT стала компанія TRIPLEX
  Логістичний комплекс PORT девелопера Alterra Group поповнився новим резидентом. Ним став TRIPLEX, що входить до родини EDINSTVO GROUP. Це лідер України з продажу ветеринарних препаратів, що працює з 1995 року.
  PORT введено в експлуатацію
  За останні місяці ми встигли не просто добудувати будівлі, а перетворити комплекс на маленьке місто в місті — з вулицями, інфраструктурою та власною атмосферою. Тут є все, що потрібно для комфортного бізнес-життя. Тож ми шукаємо мешканців нашого логістичного комплексу

   Замовте CALLBACK!

   Бажаєте, щоб наші менеджери зв’язалися з вами? Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!