Екологічна трансформація: зелена енергетика в PORT

Видання Property Times опублікувало статтю про діяльність PORT, де наголосила на екологічно відповідальному підході логістичного центру до бізнесу. 


PORT — це інноваційний логістичний центр, який ніколи не зупиняється. І це не стільки про непереривність праці, скільки про невпинність розвитку та автономності. У чому це проявляється? У сучасних технологічних рішеннях. Днями в логістичному центрі PORT було встановлено сонячні панелі, які здатні генерувати необхідну кількість електроенергії навіть на випадок проблем із централізованим постачанням енергоресурсу. Здавалося б, у компанії вже є генератор на 500 кВт, який може повністю живити об’єкт. Однак соціальна відповідальність — один із пріоритетних напрямків цього бізнесу. Відтак, враховуючи екологічну шкідливість генератора та кількість шкідливих викидів, компанією було ухвалено рішення про забезпечення живлення за допомогою сонячних панелей, оскільки це екологічно чисте рішення на відновлювальному джерелі електроенергії, йдеться у повідомленні пресслужби «Альтерра Груп»” – пишуть Property Times. 

 

Як в PORT піклуються про екологію читайте детальніше у тематичній статті, опублікованій на сайті видання: https://propertytimes.com.ua/novosti/u_logistichnomu_tsentri_port_vprovadzhuyut_sistemu_zelenoyi_energetiki 

ПОДИВІТЬСЯ НА PORT НАЖИВО!
Бажаєте оглянути об’єкт наживо? Залиште заявку і ми зв’яжимося з вами, щоб узгодити час.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  PORT введено в експлуатацію
  За останні місяці ми встигли не просто добудувати будівлі, а перетворити комплекс на маленьке місто в місті — з вулицями, інфраструктурою та власною атмосферою. Тут є все, що потрібно для комфортного бізнес-життя. Тож ми шукаємо мешканців нашого логістичного комплексу
  Meest International розповів, чому обрав саме PORT
  Meest International – один з найбільших операторів з доставлення міжнародних відправлень в Україну. Компанія співпрацює з такими світовими брендами як iHerb, AliExpress, Notino та група LPP в яку входять Reserved, House, Cropp, Mohito та Sinsay. 

   Замовте CALLBACK!

   Бажаєте, щоб наші менеджери зв’язалися з вами? Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!