Хід будівництва PORT 2.0 у Листопаді

У захоплюючому відеозвіті Климентія Хавкіна, керівника будівництва проєкту PORT 2.0, розкрито найсвіжіші події та вражаючі досягнення на листопад місяць.

 

Перша черга в розквіті:

Перша черга проєкту, з площею понад 6 000 м², вже перейшла важливі етапи будівництва. Влаштовано не тільки ворота з нульовими заїздами, але і завершено роботи по монтажу металевих конструкцій та каркасу покрівлі. Металопластикові вікна вже на місці, а роботи із стіновими сендвіч-панелями у розпалі.

 

Друга черга:

Друга черга, класу А та площею близько 10 000 м², наближається до завершення влаштування зовнішніх стін та сходових маршів. Роботи ведуться із влаштування цегляної кладки та монтажу газоблоку.

 

Третя черга:

Третя черга, площею 4 800 м², вже відзначилася завершенням робіт із стінових сендвіч-панелей та металевих конструкцій. Наступним етапом буде влаштування воріт та внутрішніх інженерних мереж.

 

Четверта черга:

Остання, четверта черга, представляє собою торгово-офісні та складські приміщення. Наразі виконується завершальний етап влаштування монолітних конструкцій та монтажу збірних залізобетонних конструкцій.

 

Шалені темпи робіт:

Роботи виконані на 36%, але це тільки початок. Проводяться підготовчі роботи для влаштування внутрішніх інженерних мереж та комунікацій, що вказує на ще більший прискорений темп будівництва.

 

Запрошуємо залишатися з нами:

Закликаємо всіх залишатися з командою PORT 2.0, обіцяючи ще більше цікавих та захоплюючих новин про найсучасніший логістичний центр вже найближчим часом.

 

 

Спостерігайте за нашими оновленнями та долучайтеся до перетворення PORT 2.0 в оазис для наших майбутніх бізнесів.

ПОДИВІТЬСЯ НА PORT НАЖИВО!
Бажаєте оглянути об’єкт наживо? Залиште заявку і ми зв’яжимося з вами, щоб узгодити час.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  Хід будівництва PORT 2.0 у Січні
  На скільки готовий PORT 2.0 за січень. Дивіться відеозвіт від нашого керівника будівництва Климентія Хавкіна. Введення в експлуатації 1-, 2- та 3-ї черг - 1-й квартал 2024 року.
  Екологічна трансформація: зелена енергетика в PORT
  Видання Property Times опублікувало статтю про діяльність PORT, де наголосила на екологічно відповідальному підході логістичного центру до бізнесу

   Замовте CALLBACK!

   Бажаєте, щоб наші менеджери зв’язалися з вами? Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!