Хід будівництва PORT 2.0 у Листопаді

У захоплюючому відеозвіті Климентія Хавкіна, керівника будівництва проєкту PORT 2.0, розкрито найсвіжіші події та вражаючі досягнення на листопад місяць.

 

Перша черга в розквіті:

Перша черга проєкту, з площею понад 6 000 м², вже перейшла важливі етапи будівництва. Влаштовано не тільки ворота з нульовими заїздами, але і завершено роботи по монтажу металевих конструкцій та каркасу покрівлі. Металопластикові вікна вже на місці, а роботи із стіновими сендвіч-панелями у розпалі.

 

Друга черга:

Друга черга, класу А та площею близько 10 000 м², наближається до завершення влаштування зовнішніх стін та сходових маршів. Роботи ведуться із влаштування цегляної кладки та монтажу газоблоку.

 

Третя черга:

Третя черга, площею 4 800 м², вже відзначилася завершенням робіт із стінових сендвіч-панелей та металевих конструкцій. Наступним етапом буде влаштування воріт та внутрішніх інженерних мереж.

 

Четверта черга:

Остання, четверта черга, представляє собою торгово-офісні та складські приміщення. Наразі виконується завершальний етап влаштування монолітних конструкцій та монтажу збірних залізобетонних конструкцій.

 

Шалені темпи робіт:

Роботи виконані на 36%, але це тільки початок. Проводяться підготовчі роботи для влаштування внутрішніх інженерних мереж та комунікацій, що вказує на ще більший прискорений темп будівництва.

 

Запрошуємо залишатися з нами:

Закликаємо всіх залишатися з командою PORT 2.0, обіцяючи ще більше цікавих та захоплюючих новин про найсучасніший логістичний центр вже найближчим часом.

 

 

Спостерігайте за нашими оновленнями та долучайтеся до перетворення PORT 2.0 в оазис для наших майбутніх бізнесів.

ПОДИВІТЬСЯ НА PORT НАЖИВО!
Бажаєте оглянути об’єкт наживо? Залиште заявку і ми зв’яжимося з вами, щоб узгодити час.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  Резидентом львівського PORT стала компанія TRIPLEX
  Логістичний комплекс PORT девелопера Alterra Group поповнився новим резидентом. Ним став TRIPLEX, що входить до родини EDINSTVO GROUP. Це лідер України з продажу ветеринарних препаратів, що працює з 1995 року.
  PORT введено в експлуатацію
  За останні місяці ми встигли не просто добудувати будівлі, а перетворити комплекс на маленьке місто в місті — з вулицями, інфраструктурою та власною атмосферою. Тут є все, що потрібно для комфортного бізнес-життя. Тож ми шукаємо мешканців нашого логістичного комплексу

   Замовте CALLBACK!

   Бажаєте, щоб наші менеджери зв’язалися з вами? Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!