Хід будівництва PORT 2.0 у Січні

У відеозвіті Климентія Хавкіна, керівника будівництва проєкту PORT 2.0, розкрито найсвіжіші події та вражаючі досягнення на грудень місяць.

 

І черга, 5 843 м²

Наразі ми активно займаємося підготовчими роботами для влаштування останньої заливки промислової підлоги. Важливий етап завершення інженерних мереж вже у повному ході. Ми також на фінальному етапі влаштування стін та перегородок технічних приміщень. Найближчим часом розпочнемо влаштування інженерного обладнання всередині, щоб забезпечити ефективну та сучасну інфраструктуру

 

ІІ черга, 10 300 м²

Ми продовжуємо працювати над влаштуванням основи та промислової підлоги, гарантуючи їхню надійність. На мезонінах другої черги завершено монтаж 100% віконних конструкцій, а процес влаштування інженерних мереж у повному ході.

 

ІІІ черга, 5 216 м²

Наразі вже повністю змонтовані другорядні металеві конструкції для монтажу стінових сендвіч-панелей. Паралельно з цим активно виконується монтаж металевих сходів, які будуть забезпечувати доступ на мезоніни. Також триває важливий етап влаштування інженерних мереж. Зараз у фокусі уваги – протипожежні, електричні, водопровідні та опалювальні системи, які гарантуватимуть безпеку та комфорт в експлуатації об’єкту.

 

ІV черга, 3 063 м²

Завершено монтаж несучого шару покрівлі з профільованого листа. Повним ходом йде влаштування стін з газоблоку, а також монтаж металевих конструкцій.

 

V черга, 3 063 м²

Розпочали земляні роботи, влаштування монолітних фундаментів та монолітних колон.

 

Невдовзі ПОРТ 2.0 стане не просто будівлею, а місцем, де Вашому бізнесу буде зручно, функціонально і неймовірно! красиво.

 

 

 

ПОДИВІТЬСЯ НА PORT НАЖИВО!
Бажаєте оглянути об’єкт наживо? Залиште заявку і ми зв’яжимося з вами, щоб узгодити час.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  Хід будівництва PORT 2.0 у Листопаді
  У захоплюючому відеозвіті Климентія Хавкіна, керівника будівництва проєкту PORT 2.0, розкрито найсвіжіші події та вражаючі досягнення на листопад місяць
  Склади класу А як можливість для розбудови власного виробництва або розвитку товарного бізнесу
  Чому важливо розвивати виробництво в Україні під час війни для стабілізації економіки та створення робочих місць. І чому сучасні склади А-класу є важливим фактором підтримки бізнесу. Розповідаємо про досвід наших резидентів і не тільки

   Замовте CALLBACK!

   Бажаєте, щоб наші менеджери зв’язалися з вами? Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!