Хід будівництва PORT 2.0 у Вересні

У свіжому відеозвіті за вересень Клементій Хавкін, керівник проєкту PORT 2.0, поділився захоплюючими новинами про стан будівництва легендарного логістичного центру.

 

Перша черга успішно завершена

Площа першої черги перевищує 6 тисяч квадратних метрів, з висотою до 6 метрів. Фундаментні роботи завершено, а 35% металоконструкцій вже встановлено. У стінах центру використано якісні металеві конструкції від провідного виробника, які вже пофарбовані на виробництві.

 

Безпека та комфорт для працівників

Укриття розраховане на 350 працівників, де вже виконані гідроізоляційні роботи та триває зворотна засипка для забезпечення безпеки та комфорту персоналу.

 

Друга та третя черги обіцяють нові можливості

Друга черга, площею 10 тисяч квадратних метрів, може похизуватися класом А та висотою складування до 12 метрів. Зокрема, вона має докові ворота та нульовий заїзд. Третя черга, площею більше 4 800 квадратних метрів, з корисною висотою складування 8 метрів, буде обʼєднувати торгово-офісні та виробничо-складські приміщення з унікальним суцільним склінним фасадом.

 

Швидкий прогрес та плани на майбутнє

Збірка залізобетонних конструкцій триває з великою швидкістю – більше 50% вже встановлено. Закликаємо всіх слідкувати за проєктом в соцмережах, щоб бути в курсі останніх новин.

 

 

Проєкт PORT 2.0 обіцяє стати не лише об’єктом логістики, але й новим символом комфорту та сучасності у світі будівництва.

ПОДИВІТЬСЯ НА PORT НАЖИВО!
Бажаєте оглянути об’єкт наживо? Залиште заявку і ми зв’яжимося з вами, щоб узгодити час.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  Хід будівництва PORT 2.0 у Жовтні
  У свіжому відеозвіті Климентія Хавкіна, керівника проєкту PORT 2.0, розкрито нові деталі та вражаючі досягнення в жовтні на шляху до створення суперсучасного логістичного комплексу
  Завітали в гості до компанії Takelag
  Стропи, кріпильні та страхувальні системи і все, що потрібно для роботи з вантажами, — тепер у PORT.

   Замовте CALLBACK!

   Бажаєте, щоб наші менеджери зв’язалися з вами? Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!