Хід будівництва PORT 2.0 у Жовтні

У свіжому відеозвіті Клементія Хапкіна, керівника проєкту PORT 2.0, розкрито нові деталі та вражаючі досягнення в жовтні на шляху до створення суперсучасного логістичного комплексу

 

Перша черга

На першій черзі завершено монолітні роботи, розпочато монтаж металевих конструкцій та влаштування покрівлі. Інженерні комунікації, які проходять під підлогою, вже в стадії завершення.

 

Друга черга

У другій черзі продовжуються роботи із бетонування фундаментів та монтажу збірного залізобетону. Завершується зворотна засипка ґрунту з пошаровим ущільненням під підлоги. Всі роботи виконуються з метою забезпечення своєчасного доступу клієнтів до їхніх приміщень.

 

Третя черга

На третій черзі завершуються роботи з влаштування несучого шару покрівлі, утеплення та влаштування мембрани. Монтаж стінових сендвіч-панелей вже на фінішній прямій.

 

Четверта черга

У четвертій черзі тривають роботи з влаштування монолітних конструкцій та монтажу збірних залізобетонних конструкцій. Засипка підлоги знаходиться в процесі.

 

Шалений темп будівництва

Проєкт PORT 2.0 несеться вперед із вражаючими темпами. Роботи вже виконані на 36%, і команда не тільки не збавляє темпу, але й пришвидшує його. Закликаємо залишатися з нами, обіцяємо більше цікавих новин і вражаючих досягнень.

 

 

Слідкуйте за нашими оновленнями, щоб бути в курсі подій та першими отримати свіжу інформацію з будівництва PORT 2.0!

ПОДИВІТЬСЯ НА PORT НАЖИВО!
Бажаєте оглянути об’єкт наживо? Залиште заявку і ми зв’яжимося з вами, щоб узгодити час.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  Турецька бізнес-асоціація відвідала PORT
  Турецька бізнес-асоціація TURKSİD Uluslararası İş İnsanları Derneği на чолі з президентом Ерданом Бастуханом відвідала логістичний центр PORT та провела зустріч з представниками компанії Alterra Group
  Як виробник “ТОМ” облаштував виробництво в PORT
  Засновник компанії "ТОМ" Тарас Фітьов провів екскурсію по виробництву та розказав про те, як зароджувався такий масштабний проєкт

   Замовте CALLBACK!

   Бажаєте, щоб наші менеджери зв’язалися з вами? Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!