Meest International розповів, чому обрав саме PORT

Чому Meest International  обрав саме PORT під найбільший сортувальний центр в Україні

 

Meest International – один з найбільших операторів з доставлення міжнародних відправлень в Україну. Компанія співпрацює з такими світовими брендами як iHerb, AliExpress, Notino та група LPP в яку входять Reserved, House, Cropp, Mohito та Sinsay.

 

Активно розвиваючи експортний напрямок з України для бізнесів різних розмірів, Meest International зосереджується на наданні кросбордерних послуг для електронної комерції.

 

Нещодавно бренд пришвартувався у PORT. Операційний директор компанії Олександр Ваулін показав роботу сортувального центру в PORT площею 2 600 м², який є найбільшим сортувальним центром компанії в Україні.

 

 

Доєднуйтесь до когорти лідерів та ставайте резидентом PORT!

ПОДИВІТЬСЯ НА PORT НАЖИВО!
Бажаєте оглянути схожий об’єкт? Залиште заявку і ми зв’яжимося з вами, щоб узгодити час.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  PORT введено в експлуатацію
  За останні місяці ми встигли не просто добудувати будівлі, а перетворити комплекс на маленьке місто в місті — з вулицями, інфраструктурою та власною атмосферою. Тут є все, що потрібно для комфортного бізнес-життя. Тож ми шукаємо мешканців нашого логістичного комплексу
  Як виробник “ТОМ” облаштував виробництво в PORT
  Засновник компанії "ТОМ" Тарас Фітьов провів екскурсію по виробництву та розказав про те, як зароджувався такий масштабний проєкт

   Замовте CALLBACK!

   Бажаєте, щоб наші менеджери зв’язалися з вами? Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!