Резидентом львівського PORT стала компанія TRIPLEX

Логістичний комплекс PORT девелопера Alterra Group поповнився новим резидентом. Ним став TRIPLEX, що входить до родини EDINSTVO GROUP. Це лідер України з продажу ветеринарних препаратів, що працює з 1995 року.

 

Компанія орендувала одразу два склади в сьомій черзі логістичного комплексу: площами 332,4 м² та 655 м².

 

«Український бізнес попри війну продовжує розвиватися і тримати економічний фронт. Ми раді, що новим партнером, який доєднався до еко-системи логістичного комплексу PORT, стала компанія TRIPLEX. Завдяки нашій співпраці ще більше клієнтів матимуть доступ до продуктового портфоліо ветпрепаратів, засобів біобезпеки та інших товарів для ветеринарії. Будуємо далі!», – заявила СЕО Alterra Group Вікторія Ковальчук.

 

Нагадаємо, в цьому році резидентами логістичного комплексу PORT стали, зокрема, такі компанії як Meest International, «Бізнес-центр «Фармація» та інші.

ПОДИВІТЬСЯ НА PORT НАЖИВО!
Бажаєте оглянути об’єкт наживо? Залиште заявку і ми зв’яжимося з вами, щоб узгодити час.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  Склади класу А як можливість для розбудови власного виробництва або розвитку товарного бізнесу
  Чому важливо розвивати виробництво в Україні під час війни для стабілізації економіки та створення робочих місць. І чому сучасні склади А-класу є важливим фактором підтримки бізнесу. Розповідаємо про досвід наших резидентів і не тільки
  В “Порту” є все для ремонту
  В PORT можна знайти все, що потрібно для ремонту: плитку, вікна, підлогу, меблі та інструменти. Тим самим, пришвидшивши ремонт в декілька разів. Далі розповідаємо про резидентів PORT, які працюють в цій галузі та пропонують широкий вибір такої продукції. 

   Замовте CALLBACK!

   Бажаєте, щоб наші менеджери зв’язалися з вами? Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!