Резидентом львівського PORT стала компанія TRIPLEX

Логістичний комплекс PORT девелопера Alterra Group поповнився новим резидентом. Ним став TRIPLEX, що входить до родини EDINSTVO GROUP. Це лідер України з продажу ветеринарних препаратів, що працює з 1995 року.

 

Компанія орендувала одразу два склади в сьомій черзі логістичного комплексу: площами 332,4 м² та 655 м².

 

«Український бізнес попри війну продовжує розвиватися і тримати економічний фронт. Ми раді, що новим партнером, який доєднався до еко-системи логістичного комплексу PORT, стала компанія TRIPLEX. Завдяки нашій співпраці ще більше клієнтів матимуть доступ до продуктового портфоліо ветпрепаратів, засобів біобезпеки та інших товарів для ветеринарії. Будуємо далі!», – заявила СЕО Alterra Group Вікторія Ковальчук.

 

Нагадаємо, в цьому році резидентами логістичного комплексу PORT стали, зокрема, такі компанії як Meest International, «Бізнес-центр «Фармація» та інші.

ПОДИВІТЬСЯ НА PORT НАЖИВО!
Бажаєте оглянути об’єкт наживо? Залиште заявку і ми зв’яжимося з вами, щоб узгодити час.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  Екологічна трансформація: зелена енергетика в PORT
  Видання Property Times опублікувало статтю про діяльність PORT, де наголосила на екологічно відповідальному підході логістичного центру до бізнесу
  Турецька бізнес-асоціація відвідала PORT
  Турецька бізнес-асоціація TURKSİD Uluslararası İş İnsanları Derneği на чолі з президентом Ерданом Бастуханом відвідала логістичний центр PORT та провела зустріч з представниками компанії Alterra Group

   Замовте CALLBACK!

   Бажаєте, щоб наші менеджери зв’язалися з вами? Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!