Склади класу А як можливість для розбудови власного виробництва або розвитку товарного бізнесу

Джерело “Економічна Правда”

 

Розвиток виробництва в Україні зараз набуває особливої важливості для економіки, створення нових робочих місць та сплати податків. 

На часі й наступний етап — впровадження інновацій, оптимізація бізнес-процесів та розширення на нових ринках.

 

Для успішного розвитку бізнесу ми в PORT Lviv пропонуємо складські приміщення класу “А”. Ці технологічні склади, оснащені сучасними системами логістики, створюють ідеальне середовище для зберігання високотехнологічних товарів, таких як електронні пристрої, продукти харчування чи медикаменти.

 

В Україні такі склади вже працюють і представлені в нашому логістичному центрі. Тут продумано все: від інфраструктури та технології будівництва до вигідного розташування та привабливих переваг для клієнтів.

 

 

Ось що говорить про PORT наш діючий резидент – директор компанії IТС Михайло Сергійчук, що виготовляє товари для виробництва меблів:

 

Ми інвестували в цей сучасний склад, тому що це було вкрай важливо для нас. Так ми хотіли надати нашим клієнтам найкращий сервіс у галузі. І мені здається, ми цього досягли, бо те, як виглядає наш склад зараз і як він виглядав раніше, — це перехід на міжнародний рівень.

 

Власне, це не тільки мої слова, це мені казали наші іноземні партнери. Приємно було дізнатися, що їх так позитивно вразив наш склад і що навіть у цей складний час ми працюємо саме в такому сучасному складі, який надає топовий сервіс.

 

 

Зараз активно будується PORT 2.0: незабаром у проєкті з’являться додаткові 28 000 м² сучасних складів та торгових приміщень. Склади класу А дають змогу покращувати обʼєми зберігання в одному приміщенні через облаштування різних стелажних систем та мезонінних конструкцій.

 

За словами ще одного резидента PORT Тараса Фітьо, співвласника компанії TOM, яка виробляє натуральну арахісову пасту, вони обрали саме PORT завдяки його суворій відповідності стандартам харчової промисловості, сучасним принципам будівництва та репутації компанії-забудовника:

 

“По-перше, приміщення PORT ідеально відповідало нашим запитам. По-друге, ми стежили за будівництвом логістичного комплексу від початку та тим, як забудовник виконує обіцянки. Крім того, репутація PORT та компанії, яка його зводила, мала велике значення.

 

Під час моніторингу пропозицій ми зупинилися саме на Alterra Group завдяки їхнім успішним кейсам, високому рейтингу та позитивній репутації. І хоча спочатку ця пропозиція коштувала нам трохи більше за інші, зараз ми переконані, що все зробили правильно

 

 

Якщо не знати, що це логістичний комплекс, то може здатися, що це невеличке містечко з розвинутою інфраструктурою. Тут працюють кафе, аптека, офіс та бізнес-центри, супермаркет, шоуруми, банк, велика парковка для легкових авто та вантажівок. Також у PORT є навіть своя зелена зона відпочинку з озером. 

 

І за всім цим слідкує зовнішня та внутрішня охорона з відеонаглядом та сигналізацією.

 

Геннадій Гриненко, комерційний директор Alterra Group зазначає, що компанія будує всі свої проєкти з нуля та враховує належні технічні параметри клієнта для максимального збігу з його інтересами.

 

Ми робимо все: знаходимо зручну локацію, допомагаємо з документами, розробляємо концепт приміщення, будуємо та вводимо об’єкти в експлуатацію”.

 

 

Інвестиції в розбудову власного виробництва або товарного бізнесу в новому році – важливий вектор для розвитку економіки країни й можливість виходу на міжнародні ринки, щоб показати світу якість сервісу та продукції від українських компаній.

ПОДИВІТЬСЯ НА PORT НАЖИВО!
Бажаєте оглянути об’єкт наживо? Залиште заявку і ми зв’яжимося з вами, щоб узгодити час.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  Інтервʼю із засновником Alterra Group
  Дізнайтеся, як львівський логістичний комплекс зміг зайняти місце на ринку та привернути увагу інвесторів своєю стратегією та плануванням
  Все в одному: шоурум, склад, виробництво та офіс
  Історія компанії ITC, в якої до переїзду в PORT, шоурум, виробництво та офіс знаходились в різних місцях, а ми змогли їм запропонувати комплексне рішення.

   Замовте CALLBACK!

   Бажаєте, щоб наші менеджери зв’язалися з вами? Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!