ОФІСНІ ПРИМІЩЕННЯ

Останні офісні приміщення в новому бізнес центрі класу В+. Резиденту доступні всі зручності на території комплексу, адже все необхідне є в діапазоні 100 метрів
Не знайшли приміщення для себе?
Бажаєте оглянути об’єкт наживо? Залиште заявку і ми зв’яжимося з вами, щоб узгодити час.

  ІНШІ ПРИМІЩЕННЯ
  СКЛАДСЬКІ ПРИМІЩЕННЯ
  Великий вибір складських приміщень різних типів та форматів.
  ТОРГОВІ ПРИМІЩЕННЯ
  У наявності останні торгові приміщення у нашому логістичному комплексі. З усім, що потрібно для роботи вашого бізнесу
  ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ
  Графік роботи відділу продаж:
  Понеділок - П’ятниця: 09:00 - 18:00
  Субота - Неділя: вихідні
  Марія Скрут
  Керівник відділу оренди
  +380 (67) 212 05 03
  Олексій Шестак
  Менеджер відділу оренди
  +380 (67) 936 89 71
  Оренда офісних приміщень
  Шукаєте, де вигідно зняти офіс? Новий бізнес-центр класу В+ у логістичному комплексі «ПОРТ» пропонує для оренди останні офісні приміщення. БЦ розташовано в Пасіках-Зубрицьких на Кільцевій дорозі. Загальна площа бізнес-центру — 1300 м². Ми пропонуємо сучасні офісні приміщення в комплексі зі всіма зручностями, де в радіусі 100 метрів є все необхідне. Дізнайтеся більше про те, що таке бізнес-центр класу В+, які переваги оренди офісу доступні для резидентів, та які приміщення можна орендувати.

  Що таке бізнес-центр класу B+?

   

  Усі офісні приміщення мають певний клас. В Україні бізнес-центри поділяють на 4 основні класи: A, B, C, D, де А — це найвищий рівень якості. Для уточнення класу також використовуються позначки «+» і «-».

  Клас присвоюється бізнес-центру після оцінки великої кількості параметрів. До таких належать розташування БЦ, тип офісної будівлі, рік здачі споруди в експлуатацію, інфраструктуру, конструкцію будівлі, систему вентиляції та кондиціонування, енергонезалежність. Також враховуються оздоблення та планування офісів, охорона, наявність паркінгу та його площа тощо.

  Бізнес-центр у логістичному парку «ПОРТ» має клас В+. Це престижний офісний центр, де можуть розміщуватися як головні офіси компаній, так і типові робочі офіси для основної операційної роботи персоналу. Офісні центри класу В+ пропонують привабливішу орендну ставку порівняно з бізнес-центрами класу А.

  Основні характеристики бізнес-центру класу В+:

  • • побудовані з нуля або відреставровані будівлі;
  • • розташовані необов’язково в центральній частині міста;
  • • висота стелі нижче 3,6 м;
  • • якісний недорогий ремонт;
  • • парковка під відкритим небом та ін.

   

  Комерційна нерухомість у бізнес-центрі класу B+ майже не поступається БЦ класу А, однак пропонує вигіднішу вартість оренди, що дає змогу зняти сучасний офіс, а заощаджені кошти спрямувати на розвиток бізнесу.

  Чому варто орендувати офіс у бізнес-центрі «ПОРТ»?

   

  Якщо ви шукаєте бізнес-центр у Львові, оренда офісних приміщень у середмісті може виявитися занадто дорогою. До того ж не завжди є змога знайти об’єкт потрібної конфігурації у центральних районах Львова. Ми ж пропонуємо офіси, розташовані за 20–30 хвилин їзди на авто до центру міста. Локація підібрана вдало, адже має зручну транспортну розв’язку. Поруч проходять маршрути тролейбусів і маршруток, тому співробітники зможуть легко добиратися на роботу.

  Ось ще кілька причин, чому варто орендувати офіс у бізнес-центрі логістичного комплексу «ПОРТ»:

  • • паркувальні місця для вантажних машин і легкових авто працівників офісів і клієнтів;
  • • додатково можна орендувати склад або торгове приміщення;
  • • якісна інфраструктура на території комплексу — озеро із зеленою зоною, заклади харчування, приміщення для відпочинку працівників;
  • • внутрішня та зовнішня охорона, відеоспостереження та сигналізація;
  • • підведені комунікації — опалення, електропостачання, вода, каналізація, інтернет.

   

  Логістичний парк «ПОРТ» надає можливість компанії зосередити всю свою діяльність в одному місці. На території комплексу можна орендувати одночасно офіс, складське та торгове приміщення. Офіс у Львові під оренду зі складом і магазином може стати вдалим рішенням для багатьох підприємств, особливо тих, які мають власне виробництво.

  Типи офісів для оренди

   

  Дизайн всього логістичного комплексу виконано в індустріальному стилі, що дуже вирізняє бізнес-центр на ринку офісної нерухомості. Партнерам і клієнтам буде легко знайти офіс, а його вигляд свідчитиме про хороший смак орендарів.

  Офісні приміщення у Львові під оренду розміщені на чотирьох поверхах бізнес-центру та доступні в різноманітних варіантах. У будівлі є ліфт, що значно заощадить час працівникам, якщо потрібно буде пересуватися між офісом і складом або торговим приміщенням. Максимальна площа одного поверху — 347 м². Площа офісів — від 59 до 111 м². Висота стелі — 3,5 м. Ви можете обмежитися невеликою студією або ж орендувати весь поверх і розділити персонал на кілька приватних офісів.

  Щоб дізнатися більше про оренду офісу у Львові в бізнес-центрі «ПОРТ», зв’яжіться з нами. Наші менеджери завжди раді прийти на допомогу резидентам. Ми разом вирішимо ваше питання та знайдемо оптимальний варіант приміщення.

   Замовте CALLBACK!

   Бажаєте, щоб наші менеджери зв’язалися з вами? Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!