warehouse СКЛАДСЬКІ ПРИМІЩЕННЯ | ПОРТ Львів

СКЛАДСЬКІ ПРИМІЩЕННЯ

Великий вибір складських приміщень різних типів та форматів.
Не знайшли приміщення для себе?
Бажаєте оглянути об’єкт наживо? Залиште заявку і ми зв’яжимося з вами, щоб узгодити час.

  ІНШІ ПРИМІЩЕННЯ
  ОФІСНІ ПРИМІЩЕННЯ
  Останні офісні приміщення в новому бізнес центрі класу В+. Резиденту доступні всі зручності на території комплексу, адже все необхідне є в діапазоні 100 метрів
  ТОРГОВІ ПРИМІЩЕННЯ
  У наявності останні торгові приміщення у нашому логістичному комплексі. З усім, що потрібно для роботи вашого бізнесу
  ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ
  Графік роботи відділу продаж:
  Понеділок - П’ятниця: 09:00 - 18:00
  Субота - Неділя: вихідні
  Марія Скрут
  Керівник відділу оренди
  +380 (67) 212 05 03
  Олексій Шестак
  Менеджер відділу оренди
  +380 (67) 936 89 71
  Оренда складських приміщень
  Якщо ви перебуваєте в пошуку виробничого або складського приміщення, зверніть увагу на логістичний парк «ПОРТ». На його території розміщено склади різних типів і форматів, що підходять для всіх видів бізнесу. Оренда складу у Львівській області доступна за демократичною ціною. Дізнайтеся більше, яке приміщення ви можете орендувати та чому варто вибрати саме комплекс «ПОРТ».

  Для чого потрібна оренда складу?

   

  Багато компаній стикаються з ситуацією, коли потрібно знайти приміщення для виробництва продукції або зберігання готових товарів. Склад може бути потрібен надовго або ж тимчасово. У будь-якому разі купити складське або виробниче приміщення може не кожне підприємство. Якщо ви недавно запустили свій бізнес, активно розвиваєтеся і поки що не маєте великих прибутків, є сенс зупинитися на оренді складу.

  Власний сучасний склад дає змогу зручно сортувати, зберігати, пакувати та надсилати продукцію клієнтам. За потреби приміщення можна зробити виробничим, обладнавши його всім необхідним. Оренда повноцінного складу — це один з етапів розвитку бізнесу.

  Який склад можна орендувати у Львові?

   

  Оренда складських приміщень у Львівській області можлива в різних варіантах. Є склади різних форматів і площ — великі, маленькі, під зберігання, виробництво тощо. Ми обов’язково знайдемо оптимальне рішення саме для вашого бізнесу.

  Наші склади обладнано безпиловою підлогою з максимальним навантаженням 3,5 т на квадратний метр. Тож, ви можете безпечно розмістити та зберігати велику кількість продукції, яку виробляєте чи закуповуєте.

  Одна з важливих переваг складських приміщень у комплексі «ПОРТ» — наявність двох типів заїзду. Вас може зацікавити оренда складу з автоматичними воротами з доклевеллером і докшелтером з автоматичним підйомником. Таке рішення заощаджує час, робить розвантаження та завантаження зручним і швидким. Також є приміщення з нульовим заїздом із механічними секційними воротами розміром 3×4 м. У такому разі великогабаритна машина зможе заїхати просто всередину складу.

  На складах є мезоніни. Додатковий рівень у приміщенні дає змогу впорядковано зберігати великий обсяг товарів і при цьому не брати в оренду більшу площу. Висота стелі може бути від 5 до 12 метрів.

  Усі склади мають підведені комунікації: електро- та водопостачання, водовідведення, опалення, інтернет. Комплекс забезпечено безперебійним джерелом живлення, тому робота не припиняється навіть під час блекаутів.

  Переваги оренди складського приміщення в логістичному комплексі «ПОРТ»

   

  Якщо вас цікавить оренда виробничих приміщень у Львові, дізнайтесь про особливості логістичного парку «ПОРТ». Комплекс має багато переваг:

  • зручна локація — дає змогу здійснювати доставлення продукції по місту протягом 50 хвилин;
  • безпека — встановлено спринклерну автоматичну систему пожежогасіння;
  • енергоефективність — завдяки спеціальним технологіям узимку в приміщеннях тепло, а влітку — прохолодно;
  • функціональність — є можливість встановлення додаткового обладнання, наприклад стелажної системи або ножичного підйомника;
  • широкий вибір — є сучасні склади площею від 195 до 3 678 м², також можна побудувати приміщення за індивідуальним проєктом під потреби конкретного підприємства на території логістичного комплексу;
  • розвинена інфраструктура — заклади харчування, магазини, супермаркет, аптека, зелена зона з озером, кімнати для відпочинку персоналу та водіїв із душовими, парковка, зарядні станції для електромобілів;
  • охорона — інтелектуальна система доступу на територію комплексу, відеонагляд.

   

  Завдяки дотриманню норм безпеки є можливість страхування складського приміщення. Це важлива перевага для підприємців, оскільки є можливість взяти кредит під власне складське приміщення, якщо ви врешті вирішите придбати його.

  Оренда складських приміщень у «ПОРТ» зручна й тим, що тут ви можете стати власником або орендарем таких типів комерційної нерухомості, як офіс або торговий зал. Це дає змогу зосередити всю діяльність бізнесу в одному комплексі, щоб легко керувати всіма робочими процесами.

  Якщо ви шукаєте зручний та обладнаний склад у Львові під оренду, зв’яжіться з нами. Наші менеджери підберуть найкращу пропозицію з урахуванням ваших потреб.