Хід будівництва PORT 2.0 у Грудні

У відеозвіті Климентія Хавкіна, керівника будівництва проєкту PORT 2.0, розкрито найсвіжіші події та вражаючі досягнення на грудень місяць.

 

І черга, 5 843 м²

Завершено монтаж стінових сендвіч-панелей, а разом і з ними змонтовані всі металопластикові вікна, та виконується монтаж декоративних нащільників. Приступили до монтажу зовнішньої стіни з вск касет, а також промислових воріт.

 

ІІ черга, 10 300 м²

Завершено роботи по влаштування стінових сендвіч-панелей, та на фінішному етапі монтаж металопластикових вікон, кладка сходових маршів та стін мезонінів, а також покрівельні роботи.

 

ІІІ черга, 5 216 м²

Завершено влаштування промислової підлоги, монтаж промислових воріт та вікон. Виконуються роботи по влаштуванню інженерних мереж в середині черги.

 

ІV черга, 3 063 м²

Завершено монолітні роботи, монтажні роботи збірних залізобетонних конструкцій, зворотна засипка з ущільненням під підлоги. Розпочато монтаж другорядних металевих конструкцій.

 

 

Ще трохи і в Новому Році ви зможете пришвартувати свій бізнес в наш новий PORT 2.0!

ПОДИВІТЬСЯ НА PORT НАЖИВО!
Бажаєте оглянути об’єкт наживо? Залиште заявку і ми зв’яжимося з вами, щоб узгодити час.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  Куди інвестувати: в комерційну, житлову нерухомість або апарт-готелі 
  Подивимось на ключові аспекти, чому комерційна нерухомість може бути для вас більш привабливою інвестицією. Для цього порівняємо різні види нерухомості, їх переваги та недоліки для інвестування
  Хід будівництва PORT 2.0 у Вересні
  У свіжому відеозвіті за вересень Климентій Хавкін, керівник проєкту PORT 2.0, поділився захоплюючими новинами про стан будівництва легендарного логістичного центру

   Замовте CALLBACK!

   Бажаєте, щоб наші менеджери зв’язалися з вами? Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!