Хід будівництва PORT 2.0 у Грудні

У відеозвіті Климентія Хавкіна, керівника будівництва проєкту PORT 2.0, розкрито найсвіжіші події та вражаючі досягнення на грудень місяць.

 

І черга, 5 843 м²

Завершено монтаж стінових сендвіч-панелей, а разом і з ними змонтовані всі металопластикові вікна, та виконується монтаж декоративних нащільників. Приступили до монтажу зовнішньої стіни з вск касет, а також промислових воріт.

 

ІІ черга, 10 300 м²

Завершено роботи по влаштування стінових сендвіч-панелей, та на фінішному етапі монтаж металопластикових вікон, кладка сходових маршів та стін мезонінів, а також покрівельні роботи.

 

ІІІ черга, 5 216 м²

Завершено влаштування промислової підлоги, монтаж промислових воріт та вікон. Виконуються роботи по влаштуванню інженерних мереж в середині черги.

 

ІV черга, 3 063 м²

Завершено монолітні роботи, монтажні роботи збірних залізобетонних конструкцій, зворотна засипка з ущільненням під підлоги. Розпочато монтаж другорядних металевих конструкцій.

 

 

Ще трохи і в Новому Році ви зможете пришвартувати свій бізнес в наш новий PORT 2.0!

ПОДИВІТЬСЯ НА PORT НАЖИВО!
Бажаєте оглянути об’єкт наживо? Залиште заявку і ми зв’яжимося з вами, щоб узгодити час.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  Хід будівництва PORT 2.0 у Вересні
  У свіжому відеозвіті за вересень Климентій Хавкін, керівник проєкту PORT 2.0, поділився захоплюючими новинами про стан будівництва легендарного логістичного центру
  Український виробник ТОМ розширює виробництво в PORT
  Бізнес, який росте в умовах війни: український виробник ТОМ розширює виробництво в PORT – флагманському проєкті Alterra Group

   Замовте CALLBACK!

   Бажаєте, щоб наші менеджери зв’язалися з вами? Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!