Як виробник “ТОМ” облаштував виробництво в PORT

“ТОМ” – український виробник натуральної арахісової пасти та снеків.

 

Засновник компанії Тарас Фітьов провів екскурсію по виробництву та розказав про те, як зароджувався такий масштабний проєкт.

 

Цього року компанія відсвяткувала 10-річний ювілей компанії. За цей період виробник значно розширив свою діяльність, адже починалось все з виробництва арахісової пасти. На даний момент асортимент збільшився і з’явилися нові категорії: горіхові пасти, карамелі, шоколадні цукерки, десерти.

 

Зважаючи на зростання компанії, вони зацікавилися пошуком виробничого приміщення, тому власники зупинили свою увагу на PORT, оскільки це було безкомпромісним рішенням.

 

Детальніше про те, як “ТОМ” пришвартувались у PORT, більше про їхній розвиток та діяльність дивіться у нашому відео:

 

ПОДИВІТЬСЯ НА PORT НАЖИВО!
Бажаєте оглянути об’єкт наживо? Залиште заявку і ми зв’яжимося з вами, щоб узгодити час.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  Oфіс компанії ЖЖУК
  Найбільша в Україні роздрібна мережа магазинів смартфонів та техніки заїхала в наш логістичний комплекс у березні 2022 року. З початком повномасштабного вторгнення ланцюги поставок компанії були заблоковані, тому вона ухвалила рішення релокуватися та евакуйовувати товар на захід
  Meest International розповів, чому обрав саме PORT
  Meest International – один з найбільших операторів з доставлення міжнародних відправлень в Україну. Компанія співпрацює з такими світовими брендами як iHerb, AliExpress, Notino та група LPP в яку входять Reserved, House, Cropp, Mohito та Sinsay. 

   Замовте CALLBACK!

   Бажаєте, щоб наші менеджери зв’язалися з вами? Залиште заявку, і ми передзвонимо вам найближчим часом!